Letní škola 2014 – Křesťan a současná společnost

Societas peregrini, křesťanská diskusní platforma, si Vás dovoluje pozvat na druhý ročník letní školy na téma Křesťan a současná společnost. Akce proběhne v kapucínském klášteře v pražské Loretě.

Naše postmoderní doba výrazným způsobem ovlivňuje chápání politiky, kultury, etiky a náboženství. Tyto turbulentní změny vyvolávají mnohé otázky a žádají si kritickou reflexi ze strany křesťanského úhlu pohledu. V tomto myšlenkovém kontextu pořádá Societas Peregrini 2. ročník letní školy na téma Křesťan a současná společnost, který účastníkům nabídne:

  • kvalitní debaty a aktuálních tématech
  • přátelskou atmosféru v kolektivu přemýšlejících, mladých lidí
  • setkání s osobnostmi veřejného i církevního života

Letní škola Societas Peregrini je určena všem, kteří chtějí přemýšlet o náročných otázkách, vylepšit si své argumentační a diskusní schopnosti a kteří hledají inspiraci a povzbuzení pro osobní angažovanost ve společnosti. Všichni účastníci se po absolvování letní školy budou moci stát členy Societas Peregrini a pokračovat ve společném úsilí hledání moudrosti, žití ctnosti a šíření naděje ve světě okolo nás.

Cena příspěvku na konání akce je 1000 Kč (zahrnuje ubytování a snídani). Pro podání přihlášky, kterou je nutné zaslat do 31.7.2014 nebo jakékoliv dotazy nás prosím kontaktujte emailem na adrese info@peregrini.cz

Těšíme se na setkání!

plakat-letni-skola-2014-web